top of page

Proje Halı

Proje departmanımız, farklı amaçlar için çeşitli ürünler sunar. Bu ürünler ağırlıklı olarak oteller ve camiler için halılar, çok çeşitli suni çim, kilim, baskılı halı, seccade ve altlıktan oluşmaktadır .

Özel projenizi değerlendirebilmemiz ve size özel çözümler sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz, sizin için en uygun ürün ve yöntemi belirlemek için deneyimlerini paylaşmaya her zaman hazırdır.

Projects

OPSİYON-2.jpg
opsiyon2-corridor.jpg

Otel halısı Oteller, odalar, koridorlar ve salonları için  özel boyutlandırma ve tasarım çizimleri gerektirir. Uzmanlığımız, tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ışığında, iç tasarım departmanımız ile işbirliği içerisinde, geliştirilen örnek halı bir Mockup odasında beğeninize sunulmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.

rugs.jpg

Kilimler Halılar birçok boyutta gelir. Kilimler genellikle ev ürünleri olarak kabul edilir ve ayrıca takım olarak koridor halıları ile kombine edilerek yapılır.

WhatsApp Image 2020-09-22 at 10.38.07 (1

Cami halısı Cami halıları, camilerin özel çizimi ve ölçülerine göre veya 3 namaz sırasından oluşan 4'e 25 metrelik rulolar halinde hazırlanmaktadır. Halılar müşterinin dayanıklılık ihtiyacına göre yün, akrilik veya pp heatset ile dokunabilir. Lütfen web sitemizi ziyaret edin themosque.store

rugs-2.jpg

Baskılı Halı Baskılı halılar benzersiz fırsatlarla birlikte gelir. Dev bir yazıcı gibi, baskı makinesi önceden dokunmuş beyaz poliamid halıyı boyar. Bu yöntem, yüksek çözünürlüklü resimleri halıya basma fırsatı verir.

Untitled-3.jpg

Suni Çim Suni çim, daha çok doğal çim yetiştirmenin iklim nedenlerinden dolayı çok pahalı veya imkansız olduğu bölgelerde spor sahaları ve peyzaj için kullanılmaktadır. Suni çimin en önemli özellikleri, ürünün kendisinin ve bakımının sürdürülebilirliği ve düşük maliyetleridir.

prayer-rugs.jpg

Seccade Seccadelerin farklı nitelikleri, renkleri, boyutları ve tasarımları vardır. Kutularda da teslim edilebilir.

Altlık/keçe Altlık, parke, halı ve diğer farklı ürünlerle ilgili olarak birçok amaç için kullanılmaktadır.

Tüm talepleriniz veya sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page